Pod Naszym dachem

Przy Naszej Chacie przytulne chatki przycupnęły i  teraz dla wszystkich podróżnych nocleg zorganizować możemy. Każda nasza chatka drewniana jest, wnętrza przytulne posiada, pełne babcinego, ciepłego klimatu. 

Domki nasze różnej wielkości są. I duże i małe, dla dwojga, dla rodziny i dla dużej grupy znajomych. Teraz każdy wędrowiec w mig dobry nocleg w Sanoku dla siebie znajdzie. Bieszczadzkie chatki otworem dla wszystkich strudzonych stoją, swym ciepłem oraz przytulnością nęcą.

Do dyspozycji gości należy:

  • chatka Przytulisko Znajomych,
  • chatka Dziupla Tomasza,
  • dwie bliźniacze chatki Zakątek Kachny. 

 

Chcąc pokój lub całą chatkę zarezerwować, prosimy jak najszybszy telefon do nas wykonać.

Kachna i Tomasz Gadomscy
telefon: 609 088 665, 13 49 303 70
restauracja@chatastarychznajomych.pl

Rezerwacja pełna będzie, gdy zadatek w wysokości 50% całej kwoty na podany nr konta wpłacisz, tym samym wypoczynek sobie zaklepiesz.

PL 37 1020 2980 0000 2002 0039 1078
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Upraszamy podróżnych, aby z regulaminem rezerwacji oraz pobytu zapoznali się, bo gdy zadatek wpłacimy lub za domki do wynajęcia opłatę uiścimy, wtedy regulamin akceptujemy i przestrzegać go musimy.

 

Doba hotelowa w Naszych Chatkach o godzinie 14.00 zaczyna się, a o godzinie 11.00 kończy.

Przypominamy, iż w chatkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

 

Każdy obieżyświat, który nasze noclegi wybierze, na 10% rabatu na dobre jedzenie w naszej restauracji liczyć może.

Wynalazki tj. karty kredytowe oraz płatnicze akceptujemy, fakturę VAT wystawimy, a i z WI-FI też skorzystać można.

 

W okresie sylwestrowym czy weekendu majowego ceny za noclegi z wyżywieniem nieznacznie wyższe są.

 

Nasze domki do wynajęcia u stóp Bieszczadów leżą, to dobre miejsce, aby na wyprawy w dzikie knieje ruszać. Każdy podróżny coś dla siebie tu znajdzie:

Dla łaknących ciszy, zaraz za płotem las rośnie, gdzie w gęstwinie jagody oraz maliny grzyby zbierać można czy też długich przechadzek wśród dzikiej zwierzyny, czy ptactwa zażywać.

Dla dziatwy plac zabaw mamy, gdzie ino tylko słońce wyjdzie, hasać, babki z piasku budować, pohuśtać, powspinać się mogą, a i w Bieszczady kolejką wyruszą.

Dla lubiących piesze czy rowerowe wyprawy, dzikie tereny wokół czekają i na wędrówki zapraszają. Jako gospodarze rower oraz mapę zapewnimy, co by w drodze nie zbłądzić i do Chaty o zmierzchu na pyszną wieczerzę powrócić.

Dla spragnionych dobrej zabawy ognisko lub grill z pieczoną kiełbasą i herbatką z prądem zrobimy, na wędrówkę bryczką lub saniami po okolicy weźmiemy, a nawet biesiadę przy muzyce do białego rana zorganizujemy.

 

Hulaj dusza – zapraszamy! Domki w Bieszczadach obok Sanoka, atrakcyjne, w przystępnej cenie noclegi w Sanoku