Restauracja

W  nasze  skromne progi zapraszamy wszystkich starych znajomych i tych zupełnie nowych, wszystkich podróżnych i tych zasiedziałych, samotnych, zakochanych i tych z rodzinami, głodnych, spragnionych i tych już po obiedzie oraz wszelakich smakoszy kur, wieprzaków, wołów i pierogów.

U Starych Znajomych każdy strudzony odpocznie, głód zaspokoi, energii nabierze i duszę muzyką ukoi.

W naszej kuchni wszystko sami sporządzamy, z tajnych babcinych  przepisów   wiedzę  czerpiemy.  Talerze pełne  staropolskich   potraw i podkarpackiego jadła zapachem wabią i podniebienie łechcą.

Parking Nasz okazały, wiele bryczek pomieści, busy i autobusy też zajechać mogą. Ino pamiętaj nogę z gazu zdejmij bo zakręt do nas ostry!!!

Uwaga !!!
W chacie występuje ryzyko uzależnienia się od jadła i atmosfery. Właściciele i obsługa nie ponoszą za to odpowiedzialności.

Pod dach chaty zapraszamy codziennie w godzinach 10.00 - 21.00.

 
Uroczystości rodzinne

W Chacie Naszej przestronnej, wymarzone warunki do organizacji spotkań rodzinnych czy biesiad z muzyką i tańcem mamy.

Smaczne  jadło,  niepowtarzalny  klimat  i wnętrze  z duszą  sprawią, że każde rodzinne spotkanie czy to chrzciny, wesele, komunia, rocznica, urodziny, imieniny, zaręczyny niezapomnianym przeżyciem będą, a zaproszeni goście, długo ów wieczór wspominać będą.

Aby w gronie rodziny usiąść stolik, górną, dolną lub całą izbę zamówić możesz, aby kilka chwil lub długi wieczór w miłej atmosferze spędzić, głód dobrym jadłem zaspokoić, pragnienie piwem ugasić i humoru dobrego nabyć.

 

KONTAKT:
Katarzyna Gadomska
tel.: 609 088 665
restauracja@chatastarychznajomych.pl

 

 
Spotkania towarzyskie

W Naszej Chacie stolik czy całą izbę zamówić możesz, aby kilka chwil lub długi wieczór w miłej atmosferze spędzić, głód dobrym jadłem zaspokoić, pragnienie piwem ugasić i humoru dobrego nabyć.

Zapraszamy na spotkania po latach, romantyczne kolacje, plotkarskie wieczory panieńskie czy hulaj dusza wieczory kawalerskie.

Każdy spragniony dobrej zabawy znajdzie tu coś dla siebie.  Organizujemy  ogniska  lub grille z pieczoną kiełbaską i herbatką bieszczadzką,    przejażdżki    bryczką   po   okolicy,  kuligi    saniami w pobliskim lesie.

Same pyszności przyrządzamy, a mianowicie: pieczonego prosiaczka, kaczkę, czy smakołyki z wiejskiego stołu aż ślinka cieknie. Na długie jesienne i zimowe wieczory Chata Starych Znajomych wiele atrakcji szykuje, będą tańce, gitara, koncerty, szachy, kalambury.

 
Przyjęcie weselne

Pod naszym dachem każde przyjęcie weselne udane będzie. Już my wszelkich starań dokonamy aby wszystko sprawnie przygotować, co by bez stresu ani zmartwień hulaj dusza na weselu się bawić.

Do Waszej dyspozycji mamy:

 • dwie klimatyzowane sale  /do 80 osób/ oraz taras letni /do 50 osób/
 • zestaw menu od 200 zł

Cena zestawu menu zawiera:

 • Powitanie chlebem i solą Pary Młodej
 • Toast lampką wina musującego
 • 5 ciepłych posiłków oraz zimne zakąski
 • kawa, herbata, napoje, woda bez ograniczeń
 • Podstawowa dekoracja każdego stołu
 • Obsługa kelnerska
 • Roznoszenie alkoholu przez obsługę
 • Wynajęcie lokalu
 • Przestronny parking dla autokaru i samochodów osobowych
 • Otoczenie restauracji będące znakomitym tłem do zdjęć

KONTAKT:
Katarzyna Gadomska
tel.: 609 088 665               restauracja@chatastarychznajomych.pl

 
Imprezy firmowe

Jeżeli organizację imprezy integracyjnej, spotkania firmowego czy imprezę motywacyjną dla pracowników planujecie, to Chata Starych Znajomych znakomitym wyborem będzie.

 

KONTAKT:
Katarzyna Gadomska
tel.: 609 088 665
restauracja@chatastarychznajomych.pl

 
Catering

Chata Starych Znajomych usługi cateringowe również proponuje.

Nasze kuchareczki i kelnerzy każdą uroczystość rodziną, towarzyską czy firmową sprawnie i smacznie w dowolnie wybranym miejscu przygotują i jadło dowiozą.

KONTAKT:
Katarzyna Gadomska
tel.: 609 088 665
restauracja@chatastarychznajomych.pl